uccello

Lze dnes získat řidičák na více skupin za výhodnější cenu?

Dejme tomu, že bych si chtěl udělat na auto+přívěs, silnější motocykl, kamion a zemědělské stroje pěkně najednou. :)
Doplňuji:
Funna: Jen jsem to zkusil, třeba tady je nějaký zaměstnanec autoškoly a poradí mi.

Odpovědi
honza19hk

co já vím tak to jde a slevu na to možná i dávají. Pokud ale jsi naprostý začátečník tuhle metodu moc nedoporučuji.
Kamion jako takový není,je to C+E což je nákla´dák +vlek. Na to se jezdí i v autoškole.pak samozřejmě je to i na ten kamion s pevnym dlouhym návěsem.
Jinak pokud bys chtěl někde s tím kamionem jezdit pro firmu musíš mít ještě profesák.

Funna

tenhle dotaz bys měl směřovat autoškolám ve svém okolí…vzhledem ke konkurenci ti určitě nějaká slevu dá…
Doplňuji:
chápu…když ti učitel z Olomouce odpoví, že zrovna ONI takové slevy poskytují (to neznamená, že to dělají i jiní), tak ty, žijící v Karlových Varech zajásáš a začneš navštěvovat jejich autoškolu .-)) (města jsou zamozřejmě smyšlená)