lze brát (přirovnat) předvolební sliby politiků jako klamavou reklamu?

2010 – nezvyšovt daně, poplatky ve zdravotnictví apod. Po volbách všichni to zvedli.

Nejlepší odpověď
tom004

Jestli mezi ta slova dokážeš dát = a dobře to zdůvodníš,potom ano. Ale jinak je to nesmysl.

Další odpovědi
anonym

Česílko, to je tak krásná otázka, že bys za ni měl dostat medaili. Představa politiků, kteří budou za neplnění volebních slibů trestně zodpovědni…no, co by si šlo přát víc.
Ano, smysl by to určitě dávalo a skutkovou podstatu trestného činu i naplňovalo. Teď je ale ještě otázkou jak zbavit ty parchanty imunity a nechat je se zodpovídat za to, že lžou, kradou, nechají se uplácet, korupčí a celkově dělají všechno to, co se má podle nich v ČR „pranýřovat“. Jenže jaksi neřekli u koho a kde konkrétně. Rozhodně tím ale nemysleli, že pranýřovat by se mělo v parlamentu a že by to měl být někdo z poslanců – oni jsou přece NEDOTKNUTELNÍ!