Lze bluetooth headset použít pro sledování videa v 3GP? (Nokia 6300)

Mám mobilní telefon NOKIA 6300 a plánuji si zakoupit bluetooth headset. Budu ho moci použít pro poslouchání hudby puštěné přes hudební přehrávač v mobilu? A když si pustím video v 3GP budu zvuky z tohoto videa slyšet z reproduktoru mobilu nebo ze sluchátka bluetooth headsetu?
Vím, že pro poslouchání rádia bluetooth headset použít nemůžu (anténa pro rádio je jen v klasických drátových sluchátkách) nevím však odpověď na dvě výše zmíněné otázky a proto Vás prosím o radu. :)

Odpovědi
bubukaa

to jsem trochu nepochopila a fak nevím

anonym

na obě otázky je odpověď: ano … můžete přes bt headset nebo i bt stereo sluchatka poslouchat hudbu i zvukovou stopu videa. Nemusite kvuli tomu ani nic nastavovat, jakmile pripojite bt headset ci sluchatka automaticky se tyto vystupy presmeruji.