Lze airbag vystrelit kopnutim nohy?

lez ci pravda

Nejlepší odpověď
anonym

tahle vecicka si prosla svym vyvojem, skoro u kazdeho vyrobce/modelu ma trochu jine provozni vlastnostni a nastaveni, mirne odlisne spousteci mechanismy …

ale obecne by mela znit odpoved „spise ne“, jsou to ojedinele pripady u starsich vozu, poskozenych, špatně nastavených …

postranni airbagy uz jsou k tomu teoreticky nachylnejsi, senzory ktere je aktivuji jsou citlivejsi, ale i tak si k uderu pripravte poradne kladivo, jen mohutne zavreni dveri k tomu stacit nebude

Další odpovědi
pondělí

nejenom,že jde ale stává se to často,mnohá "stopařka "by o tom mohla vykládat
a ještě něco,vím od známeho ze servisu,že bouchnutí na klaxon,za učelem troubení vystřelí airbag