annas

Lyžování, běžky pana Popely, znáte, máte? Jsou v prodeji?

Viděla jsem ve zprávách informaci o nových běžkách, které vynalezl p. Popela, zajímalo by mě, jaká mají pro a proti?! Máte je někdo, můžete porovnat? Kde se dají pořídit? Kolik stojí? Je potřeba nějaké zvláštní obuvi?

Nejlepší odpověď
annas

Názory na tyto běžky si můžete přečíst v diskuzi. Zda se dají koupit, jsem nenašla. Třeba poradí někdo jiný.

Zdroj: http://cestova­ni.idnes.cz/dis­kuse.asp?iddis­kuse=A100127_1­10928_ig_zima_tom&ra­zeni=&strana=3

Další odpovědi
rynek878

Dle mého názoru,pokud se tomu pánovi podaří ještě snížit váhu lyží,tak to bude převrat v běhání na běžkách,na trhu je asi jen pár prototypů.Cena by se v sériové výrobě neměla moc lišit od klasických běžek.Na Jizerské padesátce na nich jeden účastník jel a ze 4 tisíc lidí dojel kolem třetí stovky,byl to celkem neznámý lyžař.
Odpadne celá alchymie s mazáním.