joeyk

lyzarske bryle – periferni videni

Ahoj, koupil sem si lyzarske bryle a neni v nich skoro zadne periferni videni, je to normalni? nebo se prodavaji aji sirsi bryle na lepsi periferni videni. Jak to mate vy? diky

Odpovědi
mrkwosh

Su dva typy lyziarskych okuliarov bud tie ktore sa davaju za usi, alebo tie ktore namiesto tych tzv. noziciek maju gumu, ktora podla mna aj lepsie drzi. Ja osobne som vyskusal oba druhy no tie bez gumy sa mi stale zosuchovali nizsie a nevidel som s nimi tak ako by som si to predstavoval, tak som sa rozhodol ze si kupim tie s gumov ktore naozaj perfektne priliehaju a je z nich ovela kvalitnejsi rozhlad co sa tyka aj periferneho videnia.