Lustite krizovky ? ( Ja ano – detske . A to se jeste musim chodit radit za synem ) ☹ -iv-

Nejlepší odpověď
dědapetr

Luštím a rád,ale musím mít na ně klid.

Další odpovědi
anonym

Ano,rád luštím křížovky a už několikrát jsem získal nějakou tu odměnu,ale přeborníkem na křížovky je má žena,která je sice cizí národnosti,ale předčí mne, a nejen mne,v luštění!

tom004

Když se mi podaří ,stihnout je čmajznout manželce,tak ano.Dokonce mi je vystřihávají známí,ale jak je neschovám … 🙂

quentos

bejvávalo… jejda, zamlada jsem se jich něco naluštil, navezla mě do toho babička. Teď už na to nemám čas, nicméně ča strávený v mládí nad křížovkami se zúročil – teď se mi ty výrazy hoděj ve scrabblu :{))>

151kbar151

Je mi 11 a luštím dospělácký! :D