Lupy. jak se jich zbavit? dekuji

Existuje nějaký rychlý způsob jak se zbavit lupů? (nechci oleje, šampony), neni nejaka technika jak si mýt hlavu nebo co by napomohlo lupy zastavit? jsem v puberte a je to problem dekuji predem

Nejlepší odpověď
hanulka11

rychle nezastavíš, zvláště v době dospívání- zde si přečti je tu dost rad
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20se%20zba­vit%20lup%C5%AF

Další odpovědi
ReHu

A čím si myješ vlasy???? Že nechceš šampony.
Někdy stačí změnit jen druh šamponu.

lilleček

Doporučuju dražší šampón proti lupům … tím nic nepokazíš a lupů se zbavíš 🙂