Lupenka? Vhodný přípravek?

Dobrý den, má někdo s touto nemocí zkušenosti? Pokud ano, máte nějaký osvědčený přípravek proti tomu? Děkuji za každou Vaši radu.

Nejlepší odpověď
Drap

Osvědčený přípravek neexistuje. To by ho využili všichni lékaři a lupenka by nebyl problém. Ze svého okolí vím, že někomu pomáhá mast z konopí, někomu z rakytníku. Obě domácí výroby.

Další odpovědi
Damiana

Podívej se zde. Dost se to tu řeší.
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=Lupenka

Podle mých informací je nejdůležitější se vyhnout stresu. Vím, řekne se to jednoduše, ale je na tom hodně pravdy – ale to platí u všech nemocí… Také prý na psoriázu pomáhá čisté vepřové sádlo a kokosový olej (mazání) a pobyt na slunci.

jarka6267

Dobrý den,
mohl by Vám pomoct český potravinový doplněk OK OMEGA plus, používá se vnitřně a doporučuje se s OMEGOU mazat postižená místa. V případě zájmu o další informace mě můžete konkatovat.