opa

Lupa a jazyk.

Jak dostanu na internetovou stránku Seznam dole ten řádek jak je tam v pravém rohu Lupa(100% atd.)Teď ho tam nemám.Také se na tom řádku dá změnit jazyk.Děkuji.
Doplňuji:
Prohlížeč Windows Internet Explorer.Já neví jak konkrétně ten řádek(co je tam ta lupa atd.) tam dolů nainstalovat.Ctrl+ko­lečko to vím.

Nejlepší odpověď
Ejmin

Nezáleží na stránce, ale na prohlížeči…ne­používáš náhodou jiný prohlížeč?

Poku ti jde o zoomování, tak: Ctrl + kolečko myši..

Další odpovědi
kenyrts

otevřít stránku prohlížeče,záložka zobrazit a hned první je panel nástrojů a potom zatrhnout STAVOVÝ ŘÁDEK,TOŤ VŠE.

panenka

musíš napsat jaký prohlížeč používáš