Pokročilý

Lumia 520, nebo galaxy trend plus

Nechala bych si poradit s vyberem , ktery z techto dvou si vybrat doposud jsem mela pouze android mobily, takze vubec nevim, jak jsou na to wp. Poprosila bych o nejaky nazor na tyto dvatelefony, zkusenosti, cokoliv co by mi usnadnilo rozhodnuti. Predem dikx ;-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nokia Lumia je nejprodávanější Windows Phone telefon - o tom něco vypovídá - kvalitní dílenské zpracování, vyladěný operační systém, slušná výdrž baterie (takové ty tři dny vydrží při běžném používání) a samozřejmě dnes už slušný počet aplikací a her. Jediné, co bych vytknul, je absence blesku u fotoaparátu. Stále - za 3 tisíce snad lepšího telefonu neexistuje. Výborná volba.

Samsung Galaxy Trend je na tom papírově podobně jako Nokia Lumia 520, v reálu však to žádná sláva není - stačí nainstalovat pár aplikací/her a telefon se citelně zpomalí, do toho připočtěte nutnost mít nainstalovaný antivir (Android je nejnapadanější operační systém, 97% všech útoků právě cílí na něj) a výkon jde dolů. Z hlediska bezpečnosti Android není vůbec spolehlivý.

Za mě rozhodně Nokia Lumia 520.

P.S.: blesk26: To se nemůžete divit, telefon střední třídy (Lumia 520) nenabídne to, co high-end telefon (Samsung Ativ S).

Další odpovědi:

Bronzový

Po zkušenostech s několika Androidími telefony a tablety říkám: "Androida už nikdy!" ... a nebo když už, tak jedině googlem posvěcené zařízení, ty celkem fungují, ale je to o jiných investicích. Kombinace neoficiálního zařízení s androidem je vražedná, nadává na to časem snad každý.

Já jsem si asi před půl rokem pořídil Samsung Ativ S s WP8 a nemůžu si vynachválit. Prakticky nic mi tam nechybí, aplikace jsou dostupné prakticky na všechno (není pravda, že nejsou, jak se říká ... není jich na všechno dvacet, ale jsou), suprově na tom funguje office a synchronizace se skydrive a je to krásně svižné a jednoduché na ovládání.

520 jsem měl párkrát v ruce, není to tak rychlé jako Ativ, ale rozhodně je to stále svižné a svižné by to na rozdíl od Androidu i mělo zůstat. Takže jednoznačně doporučuji tu 520. Neznám člověka, co by si pořídil WP a nebyl spokojený.

Pokročilý

Mám Nokia Lumia 520 :) mrtě spokojenost :D neseká se, baterka vydrží, plno her aplikací ;) určitě dej na radu Bedy mě taky pomohl s výběrem :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.