Al.Ex

LUCIDNÍ SNĚNÍ -jak na to ?

Vím že na internetu je toho hromada ! Ale já chci slyšet něco z vaší vlastní zkušenosti . Zkoušela jsem zapisování snů asi po dobu měsíce. Do té techniky kdy si furt něco opakujete se mi moc nechce. neznáte něco jednoduššího ? máte nějakou zkušenost ?

Odpovědi
Fienir

Sny se mi zdály, ale moc lucidní nebyly. Uvědomil jsem si, že sním, ale nedokázal jsem je ovládat. Bohužel.

JanRadovan

Zapisování snů + tzv. testování reality – tj. pořád zjišťovat, jestli spím nebo ne. Hodí se i prohlížet si vlastní tělo, dívat se na hodinky, do zrcadla a tak. Prostě ověřovat, jestli něco není jinak, než má být. Když zjistíte, že je něco jinak, sníte a už to můžete rozjet 😉