Andariel

l'ubim/milujem ta

Rozdělují slováci tyto 2 slova, nebo obojí berou za identický výraz? Nebo má jedno z nich hlubší význam jako to druhý? Děkuji za osvětlení :)

Nejlepší odpověď
hanulka11

já bych to cítila takto ---lúbit můžeš čokoládu, dobré jidlo, cokoliv .......

milovat je spíš důvěrnější to se spíš používá ,když někoho milujeme

Další odpovědi
led

Prvé nižšie štádium Ľúbim-Neľúbim
viď trhanie kvetu sedmikrásky: „ľúbi ma- neľúbi ma – …“
Vyššie štádium lásky: Miľujem ťa

Drap

Osobně bych to chápal , spíše jako rovnocené výrazy. Moc se mi ale líbí vysvětlení Hanulky