Losman

Louhované housky v Lidlu

Zdravíčko, nevíte někdo jak se dělají louhované housky, které se dají zakoupit v lidlu? Že jsou tak pěkně dvojbarevné :)

Nejlepší odpověď
anonym

Nevím jak se ty housky vyrábí,jen doufám,že pomocí louhu.Stačí ta podezřelá barevnost…:D

Další odpovědi
Damiana

Určitě si vybereš. 🙂
http://www.go­ogle.cz/search?q=Lou­hovan%C3%A9+pe­%C4%8Divo&ie=UTF-8&oe=UTF-8&hl=cs&clien­t=safari&redir_es­c=&ei=F8VoT5SVFt­DqOZimoLMK

auluk

Nevím sice ale na internetu je určitě nějaký recept také je mám moc ráda :)