Loucite se radi a

bez problemu se starsim oblecenim,vecmi s domacnosti.Ja vaham co kdyby a odlozim,no za cas stejne na to prijde.

Nejlepší odpověď
anonym

Dosloužilo-pryč s tím.Někdy něco položím na kontejner,obvykle to zmizí.

Další odpovědi
ReHu

Jak kdy, ale většinou těžko 🙂.

panenka

První to zkusím nabídnout někomu v rodině pokud to nikdo nechce,tak co už opravdu nepotřebuji vyhodím,pak se rozmýšlím a nakonec si stejně řeknu co kdybych to ještě využila a nechám si to.

faktor82

Jak kdy, ale pokud možno se to snažím „poslat dál“. Oblečení na charitu a spotřebiče apod. případným zájemcům. Jakmile to někdo dostane, tak jsem rád, že se přístroj/věc dále využívá.

vecernice

Taky spíš váhám co kdyby.Nebo si horší oblečení nechávám jako pracovní a nakonec ho stejně nenajdu,když ho potřebuju.

ten který je

Já stále říkám to se bude ještě hodit a hádka s tou mojí drahou polovičkou se blíží.:-)