briketka10

Loučím se s Vámi asi na tři čtyři dny, užijte si krásné svátky, chlapi a chlapci, použijte pomlázku s mírou a hlavně..

ten alkohol:D a dámy, slečny ať se Vám povede vše upéct a nic se Vám nepřipálí:D

Doplňuji:
děkuji Vám za hezká přání, ale byla jsem v nemocnici na operaci s pravým zápěstím a myslela jsem si, že mě tam nechají až do pondělka a hurá jsem už doma :D

Nejlepší odpověď
annas

Hezké Velikonoce. K nim ať patří smích, trochu sluníčka, dětem pěkná vajíčka, ženám hodně koledníčků, mužům dobrou slivovičku …K tomu zdraví, dar to vzácný…

Další odpovědi
Andělé

Briketko,také Ti přeji krásné velikonoční svátky,užij si je ve zdraví a at Tě chlapi a chlapci z pomlázkou nedohoní.
V pořádku se nám vrat.
Krásné Velikonoce.:-)

anonym

Briketko, krásné velikonoce. Užij si jich ve zdraví a v plné síle se zase vrať.
Doplňuji:
Vítej zpátky. Tak ať se to hezky a rychle zhojí a ať Tě to netrápí.
Takhle si aspoň užiješ i Velikonoce, a to je přece moc prima.

Damiana

Ahoj Briketko10, přeji Ti krásné HodyHodyDoprovody, ať si je užiješ ve zdraví a podle svého gusta! 🙂
(My zítra frčíme do Českého Krumlova, ale "svou partu"si beru s sebou. Budeš tu těch pár jarních dní chybět. 🙂
Doplňuji:
A já myslela, že budeš někde pařit! Tak to doufám, že se vše povedlo a jsi v pořádku. Zdravím Tě z Krumlova a přeji vše dobré! 🙂

anonym

Koukám,že ti píši pouze ženy,ale nebyl bych to já,kdybych ti také nepopřál krásné prožití svátků velikonočních a šťastný návrat mezi své. 🙂

Drap

Vítáme tě zpátky, moc a moc jsme tesknili

quentos

tož vítej zpátky, tak do nemocnices chtěla před koledníky utéct? tak zlý to snad nebude :{))> a jináč taky hezký svátky

www

Měj se fajn kočko a ať ti vždycky všechno dopadne jak ten pobyt ve špitále! 😁

50centes

Briketko, krásné velikonoce a bohatou pomlásku

briketka10

Quentosi né před koledníky to nehrozí u nás žádní nechodí, ale měla jsem obavu kdo se bude starat o mého kocourka víš ☹