Avatar uživatele
briketka10

Loučím se s Vámi asi na tři čtyři dny, užijte si krásné svátky, chlapi a chlapci, použijte pomlázku s mírou a hlavně..

ten alkohol:D a dámy, slečny ať se Vám povede vše upéct a nic se Vám nepřipálí:D

Doplňuji:
děkuji Vám za hezká přání, ale byla jsem v nemocnici na operaci s pravým zápěstím a myslela jsem si, že mě tam nechají až do pondělka a hurá jsem už doma :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, Andělé, dědapetr, Drap, Damiana, zzzzz před 4394 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Hezké Velikonoce. K nim ať patří smích, trochu sluníčka, dětem pěkná vajíčka, ženám hodně koledníčků, mužům dobrou slivovičku …K tomu zdraví, dar to vzácný…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Andělé

Briketko,také Ti přeji krásné velikonoční svátky,užij si je ve zdraví a at Tě chlapi a chlapci z pomlázkou nedohoní.
V pořádku se nám vrat.
Krásné Velikonoce.:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Briketko, krásné velikonoce. Užij si jich ve zdraví a v plné síle se zase vrať.
Doplňuji:
Vítej zpátky. Tak ať se to hezky a rychle zhojí a ať Tě to netrápí.
Takhle si aspoň užiješ i Velikonoce, a to je přece moc prima.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Ahoj Briketko10, přeji Ti krásné HodyHodyDoprovody, ať si je užiješ ve zdraví a podle svého gusta! 🙂
(My zítra frčíme do Českého Krumlova, ale "svou partu"si beru s sebou. Budeš tu těch pár jarních dní chybět. 🙂
Doplňuji:
A já myslela, že budeš někde pařit! Tak to doufám, že se vše povedlo a jsi v pořádku. Zdravím Tě z Krumlova a přeji vše dobré! 🙂

Upravil/a: Damiana

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Koukám,že ti píši pouze ženy,ale nebyl bych to já,kdybych ti také nepopřál krásné prožití svátků velikonočních a šťastný návrat mezi své. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Vítáme tě zpátky, moc a moc jsme tesknili

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

tož vítej zpátky, tak do nemocnices chtěla před koledníky utéct? tak zlý to snad nebude :{))> a jináč taky hezký svátky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Měj se fajn kočko a ať ti vždycky všechno dopadne jak ten pobyt ve špitále! 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
50centes

Briketko, krásné velikonoce a bohatou pomlásku

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

Quentosi né před koledníky to nehrozí u nás žádní nechodí, ale měla jsem obavu kdo se bude starat o mého kocourka víš ☹

před 4394 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek