Krasimirov12

Longboard –

Ahoj, chtěl bych si koupit Longboard. Ale nechci za to dát moc peněz a nemám stímhle moc zkušeností. Takže nechci vyhodit peníze za něco, co se mi hned rozbije. Jinak vážim 42 kilo a měřím skoro 170 cm. Doporučíte mi nějaký longboard k mé váhové a výškové kategorii?

Odpovědi
MajklM

Ahoj, asi bude nejlepší, když zajdeš do nejbližšího skate shopu. Tam ti poradí, vyberou prkno přímo na tebe a kdyby se ti to zdálo drahý nebo tak, vždycky se můžeš poohlídnout na netu, co je k dispozici. Maximálně ti můžu poslat odkaz na svoje prkno (viz. zdroj), tak se mrkni, co mají v shopu teď za nabídku.

Zdroj: http://www.spor­texo.cz/skate­boardy-waveboardy/19207-gambler-long-board.html