hippeace

LONG – anglické podstatné jméno které má něco společného s obličejem znáte?

Doplňuji:
vím že je to dlouhý ani google to neví :( je možné že se profesorka překlikla ale ja nevím o žádném slově ze kterého by se mohla překliknout na slovo long

Nejlepší odpověď
verunka483

jestli myslíš slovní spojení, tak může být „a face as long as next week“ do češtiny se to přeloží jako smutný obličej. jinak long je dlouhý ale to asi víš… použij google překladač.

Další odpovědi
teracora

Pokud to má mít něco s obličejem, může to vystihovat něco jako „protáhnul obličej“, nebo že udělal nějaký výraz…

hanulka11

long je dlouhý

ZangetsuTS

No řekneš mi tu větu kdyžtak ?
možná bych vědel z věty