pepa6545265

Londýn – je nám 15 a chceme poznávací zájezd bez doprovodu

Ahoj, je nám 15 let a chceme s kamarádkou do Londýna. Je jedno jestli busem nebo letecky..Ale chceme se zeptat.. Můžeme jet když je nám 15 ? ale spíš..nevíte někdo o něčem kde jezdí takhle v létě studenti? s nějakými průvodci? hledám to na netu, ale našli jsme buď pobyty s dospělými a nebo nějaké školní nabídky..jenže naše škola nejezdí.. Chtěli bychom třeba na 3–4 dny poznávací zájezd..díky
Doplňuji:
Marci: s rodičema jsme to probrali..opět neodpovídáte na otázky ale máte chytrý kecy – to miluju :D

Nejlepší odpověď
marci1

Nejdříve bych doporučovala to probrat s rodiči, jestli s tím souhlasí.
Doplňuji:
Chtěla jsem Vám pomoci, ale bohužel s takovým přístupem, jaký máte k ostatním, si to budete muset hledat sami. Slušné chování je Vám pravděpodobně cizí. Hezký výlet.

Další odpovědi
MajklM

Ahoj, od 15 nevím, ale nejlepší co můžete udělat je přímo napsat email do nějaké cestovky a ti vám odpoví. Většinou vám nabídnou i přímo zájezdy, kam byste mohli jet. Sám jsem jel s CK Condor, tak zkuste třeba tam. A co se týká studentů, ti jezdí na místa, která si můžou dovolit :) Ale to je samozřejmě strašně individuální. Levněji vyjde východ Londýna a pak samozřejmě jeho okolí. To už ale záleží na vašich financích.

Zdroj: http://www.con­dor.cz