martyuno

Lokalizace telefonu Alcatel One Touch 911…

Dal by se nějak pomocí GPS lokalizovat mobilní telefon?Včera byl ukraden synovi úplně nový mobil,naše první cesta vedla na Policii ČR,jejich přístup mě vážně zaskočil,nesepsali s námi ani čárku a po 5-ti minutách nás vypoklonkovali ze služebny,to je výsměch.Telefon za 3000,–,říkali jsme jim i jména pachatelů a nejevili zájem něco řešit.Zkouším si pomoci sám,dal by se nějak pomocí GPS telefon najít?Předem díky za Vaši ochotu

Odpovědi
mosoj

Lokalizovat se dá vždy pokud je zapnutý a není třeba GPS.
Pokud prokážeš že telefon je váš ( což by neměl být problém, říkáš že je nový) operátor telefon zablokuje a nikdy nepůjde použít.
Toť všeho čeho můžeš dosáhnout.
Někteří operátoři za patřičný bakšiš polohu zjišťovali ale doba se mění , nevím jak je to dnes. Co kdyby narušili zlodějské soukromí v této republice.