jennysh

Logo pro moji vytvořenou službu na facebooku.

Název by měl být takový: Youtube-Box. Nějaké vaše vytvořené loga,návrhy,bych uvítal.
Mini recenze o této službě,pro větší představivost: Můžu se s váma podělit o jeden odkaz na Facebooku,jedná se vlastně o Hudební projekt,kde lidi jak ze Slovenské Republiky tak s České Republiky.Můžou přidávat svoje nejoblíbenější songy na youtube. Pokuď bys teda i ty měl/a zájem a souhlasila. Mohl/a by ses zapojit,je to docela čerstvé, a tak bych byl rád kdyby se to dostalo na povrch. a Poprosil bych jenom pak o malou propagaci. :) Bude tam totiž i služba,že když vložíte hudební video,a nevíte název,tak my vám ho sdělíme pokuď to bude možné.Ale aby jsme se do budoucna rozšířili o další potřebné služby potřebujeme vás. Bez lidí by tento projekt byl zcela nesmyslný.

Doplňuji:
Logo si umím vytvořit sám,akorát mám menší představivost,proto potřebuji člověka,který má velkou představivost.Nic mě totiž samotného nenapadá. Děkuji vám, za vaší odpověď.

Nejlepší odpověď
arygnoc

vy tady chcete najít něco, za co se platí někdy těžké peníze (např logo Adidas, IBM, Puma, Mercedes).

Co takhle zadat si někde seriózni poptávku, za kterou i zaplatíte?

třeba v diskusi na jakpsatweb.cz, kde je dost grafiků_

doplněno:

malovat umíme jakž takž všichni.
jde PRÁVĚ o tu představivost, fantazii, tvořivost.
a za to se PLATÍ.

Další odpovědi
Lostindream

Pokud je to otázka, kde něco takového získat, zkuste se podívat třeba na web jako je webtrh.cz. Ten se přímo takovými poptávkami zabývá.

Zdroj: http://webtrh­.cz/poptavky