Zuzik

Logo blogu o Seleně Gomez??

Moooc ale mooooooooooooooc vás prosím jestli byste mi neudělaly nějaký logo pro můj blog?? ani nevíte kolikrát jsem to zkoušela ale furt se mi to nepovedlo. Zde máte ukázku: http://fanashle­y.blog.cz/
Moc ale mooooooooooc vám děkuji za všechny užitečné odpovědi. Samozdřejmě dám užitečnou ;)

Nejlepší odpověď
anonym

no když si to logo načrtneš alespoň od ruky třeba jen tužkou v malování … tak už to tu dotáhneme k dokonalosti, ale zkus si do toho dát ten vlastní nápad a svojí přibližnou představu

Další odpovědi
kapka

A zkoušela jste/jsi požádat někoho přímo na blogu? Dcera to tak dělá, když si s něčím neví rady. Vyhledá si, kdo pomoc nabízí a napíše mu vzkaz, kde zadá požadavky, jak to má vypadat. A on jí s tím rád pomůže.