Kai

Logistika – jaké téma, by jste řekli na seminární práci z oboru LOGISTIKY :)

Nejlepší odpověď
Alesh

Já osobně bych si zvolil: Kalkulace cen v zasílatelství využitím webové aplikace.

Ale co si zvolíš ty, to záleží především na tom, v čem se cítíš být silná. 😉

Další odpovědi
Sůwa

Není to tak dávno, kdy termín LOGISTIKA byl u nás znám pouze v souvislosti se zásobováním armády, nikoho ani jiná možnost nenapadla. Tak u toho bych asi začala a dál to můžeš rozvíjet mnoha směry, protože dnes je to alfa i omega marketingu.

venkovan

Logistika naší domácnosti!
A třeba ji porovnat se zkušenostmi babičky