Pavel950710

Live sázení – proč je kurz tak vysoký?

Zdravím, moje otázka se týká těch, co se zajímají o sportovní sázení. Takže: původně byl na výhru domácího týmu kurz 1.13. Poté ale v live sázení, za stavu 4:1 pro domácí a v nějaké 60. minutě, byl kurz na výhru domácích přes 1.60. Jak je to možné? Může mi to prosím někdo vysvětlit, přijde mi to nelogické…

Odpovědi
Alesh

To byla asi obráceně, ne? Prostě původní kurz na výhru byl malý, v 60. minutě ten tým ale prohrával 1:4, tudíž už ta pravděpodobnost výhry byla malinkatá, musel by ten tým dát 4 góly za nějakých 30 minut a žádný už nedostat, zatímco na před začátkem zápasu stačilo dát jeden gól a žádný nedostat za 90 minut. Prostě sis to spletl, ten kurz nebo výsledek byl obráceně, příp. ses přehlédla a ten kurz byl třeba 1,06.

Pavel950710

Jasně, to by dávalo smysl, ale je to tak jak píšu. Zkusil jsem na domácí tým, který vedl 4:1, vsadit stovku a vyhrál jsem 169 Kč :D

Alesh

tak to pokur… sázková kancelář 😉