zistan

Litujete svého hlasu ve volbě prezidenta?

Nejlepší odpověď
pusinka50

Měli jsme na výběr spícího knížete za stranu TOP09, která nám jen „přiškrtila kohoutky“ a dál by jen přiškrcovala na obyčejných chudých lidech, na sobě ani náhodou!! Zemanovi jde 60.000 Kč z jeho platu na snížení státního dluhu. Kdyby se všichni páni poslanci rozhodli dát aspoň malou částku ze svého sto tisícového platu na snížení dluhu, jsme za pár let bez dluhů a žijeme si jak králové všichni. Kalousek teď mlátí prázdnou slámu a snaží se dostat zpět na výsluní, což dělal celý svůj život. Nic jiného nedělá a víš, že byl také členem KDÚ-ČSL? On jen šplhá „po mrtvolách“, zrovna tak spící kníže

Další odpovědi
Reezo

Ne Jelikož nebylo koho volit, tak jsem si ho nechal pro sebe.

Funna

ne…prostě jsem jen volila (dle mého názoru) menší zlo…

anonym

V žádných volbách jsem svého hlasu nelitovala. Do volební místnosti chodím zásadně zažertovat s volební komisí. Ti chudáci tam sedí dva dny a mají toho opravdu dost. Je to strašná nuda, zažila jsem to.
Obzvlášť po „sametové revoluci“ je docela legrační, jak které volby nakonec po propočtech dopadnou. Strany pánů prognostiků si potom přelijou pár hlasů a ve skutečnosti se toho zase tolik nezmění. Jenom pokaždé nová klika u moci hledá ještě další způsob, aby se volící většině národa dařilo o stupínek hůř (a těm u vesla lépe).
Proč chceš řešit jakékoliv volby v našem státě, když je to jenom obyčejná fraška? Cožpak by nám mohli předložit takové kandidáty, kdyby to mysleli politici vážně?

anonym

Ne, nelituji 🙂

Drap

Ne. A i kdybych litoval, tak k čemu by to byo dobré ?

anonym

Jelikož je otázka uzamčena, odpovídám tady.
Nelituji, volil jsem Zemana a stále je to lepší prezident než-li Schwarzenberg.
A když jsem slyšel názory prvovoličů (lidí, kterým bylo v době voleb 18 let), tak pochybuji o jejich zdravém rozumu.
Oni mě říkali:„Víte jaká bude sranda až někde v cizině na návštěvě a nebo u nás při jiných návštěvách usne.“
Tak to mluví samo o sobě, že takovíto lidé to nemají vůbec v hlavě srovnané.

Emefej

pusinka50 – otázka zněla na volbu prezidenta. Proč sem motáš Kalouska? On snad kandidoval?

pusinka50

Omlouvám se, že jsem namontovala i Kalouska, ale on a spící kníže jsou takový tandem, že jsem prostě Kalouska musela zmínit. Příště už si dám pozor.

cukrar

Proč je otázka uzamčena?
Emefej, souhlas, je jednoduché kohokoliv za cokoliv pomluvit..

anonym

cukrari, tazatel je nový. Také se mi při zavedení nové v erze podařilo nedopatřením otázku uzavřít, ačkoliv jsem jenom chtěla zareagovat na jedn u odpověď (a rozhodně to nebyla ani ta nejlepší). Proto dokážu pochopit, že občas se někomu podaří uzavřít otázku nedopatřením. Většinou to ale v takovém případě řeším buď příspěvkem do diskuze, nebo napíšu tazateli přímo do IP. Je to sice škoda, ale už se stalo.