Miroslavst

Litoměřicko a okolí-bydlí tam z vás někdo?

Otázka pro takové ty lidi, ale to pochopíte z článku.
Bydlí tam někdo z vás?
A myslíte, že se může přestěhovat a zabydlet i jinde?
http://www.no­vinky.cz/veda-skoly/208065-na-litomericko-se-pristehoval-jedovaty-pavouk-z-jihu-evropy.html

Nejlepší odpověď
Jahoda

Brrr pavouci a ještě jedovatí… ☹ Naštěstí na Litoměřicku nebydlím 🙂

Další odpovědi
anonym

minulý týden ukazovali ve zprávách jak teto pavouček kousl dospělého muže,no bydlet bych tam nechtěla

anonym

Ja tam na tu stranu nejezdim,nemam pribuzne,pfuj tajxl.

vecernice

Ještě že tam nebydlím/nic proti Litoměřicku/.Ale jestli to poleze i sem,tak nevím co budu dělat.

kapka

Podle reakcí tady soudě, letos nebude na Zahradě Čech ani noha. 🙂