Miroslavst

Lístky v navigaci

Zajímalo by mě, jestli se ještě používají lístky v navigaci-řízení letového provozu?
Vše je přes počítač, přesto, když by se něco stalo (výpadek atd.) jsou lístky s jednotlivými lety, jejich kurzem, výškou jediné řešení.

Nejlepší odpověď
martina1

Nevím jak to chodí v letectví,ale myslím,že je to všude podobné.V práci vedeme dvojí kartotéku,jak digitální,tak papírovou,protože když spadne síť,tak bychom neměli k dispozici informace o pacientech a 35 lidí v hlavě mít fakt nemůžu.Stejné to mají i u Policie.Udělají písemný protokol,který vytisknou a v digitální podobě ho založí do jejich systému.Myslím,že obdobně to bude i v letectví.Tužka a papír,je tužka a papír.

Další odpovědi
led

papieriky sa používajú hlavne ako rýchla pošta, rýchle poznámky. Na ostatné ani nie je veľmi čas, súčasne bežia záznamové a záložné zariadenia

Terryle

http://www.rlp­.cz/generate_pa­ge.php?page_id=1639 – podle fotky to vypadá, že tam proužky stále mají…