Lorelai

Lístky na vlak – jak dlouho dopředu si musíme koupit jízdenky, nebo i místenky?

Ahoj, v neděli jedu s přáteli vlakem na Moravu (z Prahy). Máme sebou kola i jídlo. Zajímá mě, jak dlouho dopředu si musíme koupit jízdenky, nebo i místenky? Přece jenom máme kola a hodně tašek a 2 hodiny potom ve vlaku stát by se mi nechtělo.
Děkuji

Nejlepší odpověď
quentos

místenku lze zakoupit i dlouhodobě dopředu. Čím dřív, tím líp – předejdete tomu, že už budou vyprodány.

Další odpovědi
Pepa25

Pokud už víte pevné datum, tam bych s nákupem neotálel … Zvláště pokud máte kola bych si rezervoval místa – viz http://www.cd­.cz/infoservis/ak­tuality/-20147/

setapouch

www.cd.cz