Avatar uživatele
badisko

lista-hlavni panel nabidka start ..problem

Tak uz jsem si myslel ze me nic u Windows xp..neprekvapi ..ale opak je pravdou ..vec se ma tokto …pokud jakykoliv program (tedy i broswer).mi­nimalizuji na listu (nabidky start)..tak zmizi nebo se vypne to je fuk proste je pryc je to dost neprijemne…nevi nekdo jak na to ?…ps;pred 3dny jsem preinstalovaval windows Xp ..problem nastal vcera jinak az na tento podstatny problem nabidka start a tudiz i lista fachci normalne..predem dekuji za odpivedi…
Doplňuji:
dekuji vsem problem vyresen…neco tak banalniho by snad nikoho nemohlo ani napadnout …

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? samicek333, anonym, bolak, anonym, Evanescence, skrz, marci1, MichaI před 4162 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Zkuste program přepnout pomocí Alt+Tab.
Jinak zavrhuju zkusit Obnovení systému nebo jestli se Vám bude chtít, tak udělejte čistou instalaci. Tohle je divné, nestandardní. Doufám, že v počítači nejsou viry – zkontrolovat vaším antivirovým&an­tispyware programem nebo použít http://www.eset­.cz/cz/domacnos­ti/produkty/on­line-scanner/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

Já bych řek že bude stačit checkdisk.

Dej Start>Spustit napiš „chkdsk /f“ (bez uvozovek) a odentruj. Pokud se tě to na něco zeptá, zmáčkni klávesu „A“ a restartuj PC. Pak napiš jak to dopadlo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek