badisko

lista-hlavni panel nabidka start ..problem

Tak uz jsem si myslel ze me nic u Windows xp..neprekvapi ..ale opak je pravdou ..vec se ma tokto …pokud jakykoliv program (tedy i broswer).mi­nimalizuji na listu (nabidky start)..tak zmizi nebo se vypne to je fuk proste je pryc je to dost neprijemne…nevi nekdo jak na to ?…ps;pred 3dny jsem preinstalovaval windows Xp ..problem nastal vcera jinak az na tento podstatny problem nabidka start a tudiz i lista fachci normalne..predem dekuji za odpivedi…
Doplňuji:
dekuji vsem problem vyresen…neco tak banalniho by snad nikoho nemohlo ani napadnout …

Nejlepší odpověď
Bedy

Zkuste program přepnout pomocí Alt+Tab.
Jinak zavrhuju zkusit Obnovení systému nebo jestli se Vám bude chtít, tak udělejte čistou instalaci. Tohle je divné, nestandardní. Doufám, že v počítači nejsou viry – zkontrolovat vaším antivirovým&an­tispyware programem nebo použít http://www.eset­.cz/cz/domacnos­ti/produkty/on­line-scanner/

Další odpovědi
bolak

Já bych řek že bude stačit checkdisk.

Dej Start>Spustit napiš „chkdsk /f“ (bez uvozovek) a odentruj. Pokud se tě to na něco zeptá, zmáčkni klávesu „A“ a restartuj PC. Pak napiš jak to dopadlo.