Bobra

Limit poskytnuté licence byl překročen…v The Sims 3?

Když si chci zahrát simíky zjeví se mi tahle tabulka : „Důležitá zpráva! Limit poskytnuté licence byl překročen. Pro další pomoc naštivte,prosím,a­dresu https://help.ea.com a kontaktujte Podporu společnosti EA“ No,jednak vůbec nechápu o jakou licenci jde a jednak jelikož neumím anglicky,tak nevím,co mám na té stránce dělat…Prosím porad´te… a děje se to normálně? :)

Nejlepší odpověď
www

Jednoduchá rada:
Navštiv uvedenou adresu, nebo se ptej na hráčském fóru the sims 😉

Další odpovědi
auluk

cz.thesims3.com nejlepší msíto kam se obrátit