UFO123

Limit na jména na fcb

Dobrý den, chci se zeptat jestli jde nějak obejít limit pro jména na facebooku. Ta otázka zde padla již víckrát, ale odpověď pro mne asi nebyla dost srozumitelná, protože se mi nepovedlo limit obejít. Chtěla bych tedy prosím srozumitelnou a trochu podrobnější odpověď. Děkuji.

Odpovědi
ModráHouska

Když se dívám na předchozí odpovědi, tak mi přijde docela jasné, že to jde. Přikládám jednu z odpovědí: Dej deaktivovat účet. Zvol z důvodů hacknutí účtu. Vyplň „opatření“. A potom ke konci klikni změnit jméno. A dej přihlásit…