jmachan

liliputka slepicka mi vysedela 8 bazantich kuratek.neuleti mi ze zahrady?

Nejlepší odpověď
www

Při konečném přepeřování jim zkrať letky (pera na křídlech), jinak časem uletí určitě!
Zkušenost

Další odpovědi
sevos

Bohužel,uletí.

Drap

Jak dospějí uletí, jedině vybudovat voliéru.

venkovan

Obávám se, že na chov bažantů je potřeba nějaký úřední souhlas.
Ale jinak uletí a v přírodě dlouho neúřežijí, protože nemají zkušenosti od matky bažantice.
Při honech ale mají šanci přežít – protože jsou zvyklé na lidi a před myslivci nevzletí (ptáci se na zemi – až na několik výjimek – nestřílí).