d-a-m

Lihovka – mazání

Zdravím, potřeboval bych radu: Co je dobrý na smazání lihovky ze dřeva.. Líh? a čím dále účinně smazat lihovku ze dřeva? Děkuji
Doplňuji:
Aha, to mě nenapadlo :D Myslím Lihovou fixu s kterou se píše :)

Nejlepší odpověď
Drap

Lihem a zbytek nezbývá než vybrousit

Další odpovědi
chudst

Ano, dle konkurencniho serveru „Poradte“ se da odstranit lihem.

Zdroj: http://www.po­radte.cz/domac­nost-a-bydleni/2219-jak-odstranit-lihovou-fixu-z-dreveneho-stolku.html

anonym

Četla jsem,že je dobré skvrnu postříkat lakem na vlasy.

arygnoc

jakou lihovku?
fixu?
barvu?
nalihovanou ženskou?