led

Liečba zlomenín pomocou lepiaceho gélu

Praha/Brno Ako z ďalekej budúcnosti pôsobí vynález brnianskych chemikov, ktorí začínajú na zvieratách testovať unikátny postup pri liečbe zlomenín.
Prihlásite sa aj vy so svojou zlomeninou, ak budú zvieracie testy úspešné?
http://aktual­ne.centrum.sk/ve­da-a-technika/clanek­.phtml?id=1222983

Odpovědi
annas

To se mi líbí. Zřejmě rychlejší hojení, snadnější pohyb, nižší zátěž.

led

môj názor
človek nikdy nevie, kedy si niečo zlomí. Ak ano, prihlásim sa.

anonym

človek nikdy nevie, kedy si niečo zlomí. Ak ano, prihlásim sa.