Avatar uživatele
routt

Lidská lebka ke koupi

kde můžu koupit ,,lidskou´´ opracovanou lebku?Je určena k dekoraci.Díky za odpověď.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, denbraven před 5034 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bumbes

Nemusíš žádnou kupovat. Napatlej si hlavu medem a strč ji do mraveniště … do závěti napiš přání, že chceš dát svou lebku k dispozici pro dekoraci. Myslíš, že ti to bude příjemné?
Mimochodem takové využití je kvalifikováno jako trestný čin „hanobení lidských ostatků“, takže raději bych doporučil se poohlédnout po plastové replice.
http://www.zo­ohit.cz/shop/ak­varistika/deko­race/ostatni/159875
Doplňuji:
http://hracky­.vltava.cz/Hrac­ky/Zertovne-hracky/LED-lebka-modra/produkt=860303844/­kategorie=18883/

Zdroj: cybermagefroll­.pise.cz/26389-kupte-si-v-internetove-aukci-lidskou-lebku.html

Upravil/a: Bumbes

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

otázka už tu jednou padla, s koupí máte smůlu…

Zdroj: www.odpovedi.cz/o­tazky/jak-legalne-sehnat-lidskou-lebku

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

To: Chandler a procpak jste Bumbese nahlasil,kdyz ma pravdu.A to jste delal-praskal i za totace?Stydte se.Bumbes odpovedel v pohode na nesmyslnou otazku,alespon pro mne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BENYTA

Chandler zase perlí…
To by mě zajímalo,jaký jsi vybral důvod k nahlášení…,že by reklama?
Prosím, DEJ UŽ SI ODCHOD…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Podle mě se bude prodávat v nějakým obchůdku kde mají punkové oblečení a doplňky . Nebo tam kde mají dekorace a dárkové zboží.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

2Chandler: spletl sis prostredi, opravdu necekej ze te v bezduvodnem osocovani tady nekdo podpori … naopak se tu velmi efektivne profilujes jako hnup

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Chandler

Bumbes je zas vtipnej, jak sáňky v létě. Zase jsem tě nahlásil adminům. :)

Edit : Myslí si, jak je vtipnej a je jen trapnej. On mě taky napadal, tak proč ne i já jeho ? Radši se nevyjadřujte xD ..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

NAPROSTO SOUHLASÍM S PANEM KTERÝ SI ŘÍKÁ BUMBES----PROTOŽE TO PŘESNĚ SEDLO---ZAJ-PO

Zdroj: znalosti

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Chandlere, nechápu Váš důvod k nahlášení závadné odpovědi. Bumbes odpověděl vtipně a nakonec vložil odkaz, kde je možno lebku koupit.

před 5034 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

To:Chandler to jste praskal i za totacu?Bumbes odpovedel moc dobre na podivnou otazku,ma pravdu-tak proc jste ho prask?Stydte se a ucte se.

před 5034 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bumbes

Staré české přísloví praví:
Těžko je mluviti s volem o sobotě, když v pátek jde na porážku.

před 5034 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek