Lidská lebka ke koupi

kde můžu koupit ,,lidskou´´ opracovanou lebku?Je určena k dekoraci.Díky za odpověď.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Nemusíš žádnou kupovat. Napatlej si hlavu medem a strč ji do mraveniště ... do závěti napiš přání, že chceš dát svou lebku k dispozici pro dekoraci. Myslíš, že ti to bude příjemné?
Mimochodem takové využití je kvalifikováno jako trestný čin "hanobení lidských ostatků", takže raději bych doporučil se poohlédnout po plastové replice.
http://www.zoohit.cz/…
Doplňuji:
http://hracky.vltava.cz/…

Zdroj: cybermagefroll. pise. cz/26389- kupte- si- v- internetove- aukci- lidskou- lebku. html

Další odpovědi:

Zlatý

otázka už tu jednou padla, s koupí máte smůlu...

Zdroj: www.odpovedi.cz/otazky/jak-leg alne-sehnat-lidskou-lebku

To: Chandler a procpak jste Bumbese nahlasil,kdyz ma pravdu.A to jste delal-praskal i za totace?Stydte se.Bumbes odpovedel v pohode na nesmyslnou otazku,alespon pro mne.

Bronzový

Chandler zase perlí...
To by mě zajímalo,jaký jsi vybral důvod k nahlášení...,že by reklama?
Prosím, DEJ UŽ SI ODCHOD...

Bronzový

Podle mě se bude prodávat v nějakým obchůdku kde mají punkové oblečení a doplňky . Nebo tam kde mají dekorace a dárkové zboží.

Zlatý

2Chandler: spletl sis prostredi, opravdu necekej ze te v bezduvodnem osocovani tady nekdo podpori ... naopak se tu velmi efektivne profilujes jako hnup

Pokročilý

Bumbes je zas vtipnej, jak sáňky v létě. Zase jsem tě nahlásil adminům. :)

Edit : Myslí si, jak je vtipnej a je jen trapnej. On mě taky napadal, tak proč ne i já jeho ? Radši se nevyjadřujte xD ..

NAPROSTO SOUHLASÍM S PANEM KTERÝ SI ŘÍKÁ BUMBES----PROTOŽE TO PŘESNĚ SEDLO---ZAJ-PO

Zdroj: znalosti

Diskuze k otázce

Zlatý

annas

Chandlere, nechápu Váš důvod k nahlášení závadné odpovědi. Bumbes odpověděl vtipně a nakonec vložil odkaz, kde je možno lebku koupit.

anonym

To:Chandler to jste praskal i za totacu?Bumbes odpovedel moc dobre na podivnou otazku,ma pravdu-tak proc jste ho prask?Stydte se a ucte se.

Stříbrný

Bumbes

Staré české přísloví praví:
Těžko je mluviti s volem o sobotě, když v pátek jde na porážku.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3358
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1076
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.