routt

Lidská lebka ke koupi

kde můžu koupit ,,lidskou´´ opracovanou lebku?Je určena k dekoraci.Díky za odpověď.

Nejlepší odpověď
Bumbes

Nemusíš žádnou kupovat. Napatlej si hlavu medem a strč ji do mraveniště … do závěti napiš přání, že chceš dát svou lebku k dispozici pro dekoraci. Myslíš, že ti to bude příjemné?
Mimochodem takové využití je kvalifikováno jako trestný čin „hanobení lidských ostatků“, takže raději bych doporučil se poohlédnout po plastové replice.
http://www.zo­ohit.cz/shop/ak­varistika/deko­race/ostatni/159875
Doplňuji:
http://hracky­.vltava.cz/Hrac­ky/Zertovne-hracky/LED-lebka-modra/produkt=860303844/­kategorie=18883/

Zdroj: cybermagefroll­.pise.cz/26389-kupte-si-v-internetove-aukci-lidskou-lebku.html

Další odpovědi
quentos

otázka už tu jednou padla, s koupí máte smůlu…

Zdroj: www.odpovedi.cz/o­tazky/jak-legalne-sehnat-lidskou-lebku

anonym

To: Chandler a procpak jste Bumbese nahlasil,kdyz ma pravdu.A to jste delal-praskal i za totace?Stydte se.Bumbes odpovedel v pohode na nesmyslnou otazku,alespon pro mne.

BENYTA

Chandler zase perlí…
To by mě zajímalo,jaký jsi vybral důvod k nahlášení…,že by reklama?
Prosím, DEJ UŽ SI ODCHOD…

iwetax

Podle mě se bude prodávat v nějakým obchůdku kde mají punkové oblečení a doplňky . Nebo tam kde mají dekorace a dárkové zboží.

anonym

2Chandler: spletl sis prostredi, opravdu necekej ze te v bezduvodnem osocovani tady nekdo podpori … naopak se tu velmi efektivne profilujes jako hnup

Chandler

Bumbes je zas vtipnej, jak sáňky v létě. Zase jsem tě nahlásil adminům. :)

Edit : Myslí si, jak je vtipnej a je jen trapnej. On mě taky napadal, tak proč ne i já jeho ? Radši se nevyjadřujte xD ..

anonym

NAPROSTO SOUHLASÍM S PANEM KTERÝ SI ŘÍKÁ BUMBES----PROTOŽE TO PŘESNĚ SEDLO---ZAJ-PO

Zdroj: znalosti

annas

Chandlere, nechápu Váš důvod k nahlášení závadné odpovědi. Bumbes odpověděl vtipně a nakonec vložil odkaz, kde je možno lebku koupit.

anonym

To:Chandler to jste praskal i za totacu?Bumbes odpovedel moc dobre na podivnou otazku,ma pravdu-tak proc jste ho prask?Stydte se a ucte se.

Bumbes

Staré české přísloví praví:
Těžko je mluviti s volem o sobotě, když v pátek jde na porážku.