Pokročilý

Lidl - je český obchod nebo ne ?

Je Lidl český obchod nebo zahraniční?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Lidl je původem německý diskontní potravinový řetězec, který spolu se společností Kaufland spadá pod skupinu Schwarz Group.

Kromě potravin nabízí Lidl ještě kosmetiku a další zboží - textil, boty, květiny či vybavení domácností.
Doplňuji:
Tak mě ještě napadlo dát jsem pobočky, na kterých se Lidl nachází :)) Jentak pro zajímavost...

Další odpovědi:

Zlatý

Ne. Lidl není český obchod.

Lidl - mezinárodně činná podnikatelská skupina

Jsme úspěšný potravinový řetězec, který si silnou expanzí zajistil růst za hranice Evropy.

Zlatý

není český -mě připadá ,že zboží má spíš jako polské

Stříbrný

Českých obchodů již máme hodně málo. A českého zboží v obchodech ještě méně.
LIDL myslím patří pod německou společnost REWE, kam jak zde již bylo uvedeno patří i Kaufland.
Co se týče zboží v supermarketech tak občas porovnáváme s kámošem, který pracuje v Rakousku. Jednak v Rakousku nepatří LIDL mezi nejlevnější (tam je uznáván HOFER) a jednak je tam známo, že nemá příliš kvalitní zboží. Co nás nejvíce dokáže rozesmát? Když někdy jdeme společně do LIDLu a kamarád mi povídá. Tak tohle sezonní zboží, které je zde u nás jako novinka již prodávali v Rakousku před 1 - 2 měsíci. Takže k nám jde nové zboží později a asi i trochu přebrané.

Bronzový

Zahraniční řetězec zaměřený na zboží z Polska. Fígl je v tom, když firma z Polska získá zakázku a její prodejní cena je pod náklady výroby, je tento rozdíl ze strany státu dotován. Tady je důvod i těch cen.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 414
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 264
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.