Avatar uživatele
iceT

Lidičky,už to máte spočítané?

http://www.no­vinky.cz/finan­ce/232145-do-penze-budou-cesi-chodit-i-po-sedmdesatce.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? Kerberus, johana 56, tom004, fablen, sejtanka před 4743 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Berušinka

Já jsem jako zvědavá, kdo bude ještě v 70 např. učit, obsluhovat ty protivný lidi a sedět 12 hodin na kase, vyhodnocovat v laborce vzorky apod.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gnosis

podle me se ja duchodu nedoziju. vychazi me to na 68 let, jenze do te doby budou leky imho tak drahe, ze si je bude moct dovolit jen nekdo. pry „za penize si zdravi nekoupis“:) vtipne.
Doplňuji:
po doplneni:
bohuzel to zacina byt vic nez jasne. mafiani tam nahore si nepreji, aby se obycejny clovek duchodu vubec dozil.

Upravil/a: gnosis

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Já už to mám spočítané 2 roky,ale stejně je to podle mne pěkná lumpárna.Nemyslím si,že za těch pár let,se život nějak významně prodlouží,aby bylo možné si důchod užít.Vydělá na tom zase jenom stát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sejtanka

Tak to jsem klidná,důchodu se beztak nedožiju:-))))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

V uplynulém týdnu jsme se navždy rozloučili se dvěma dobrými přáteli,profe­sionálními řidiči.Jeden 57 let-autobusák,druhý 59 let-tramvaják.Oba postihl infarkt v práci,naštěstí pro cestující již v prázdných dopravních prostředcích.
Prodloužení důchodového věku (i když mladá populace má problémy sehnat práci),možná odlehčí státní kase,protože nynější hektická doba nepřináší jistotu dožít se důchodu po šedesátce a už vůbec ne kolem sedmdesátky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek