Zlatý

Lidičky,už to máte spočítané?

http://www.novinky.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Já jsem jako zvědavá, kdo bude ještě v 70 např. učit, obsluhovat ty protivný lidi a sedět 12 hodin na kase, vyhodnocovat v laborce vzorky apod.

Další odpovědi:

Bronzový

podle me se ja duchodu nedoziju. vychazi me to na 68 let, jenze do te doby budou leky imho tak drahe, ze si je bude moct dovolit jen nekdo. pry "za penize si zdravi nekoupis":) vtipne.
Doplňuji:
po doplneni:
bohuzel to zacina byt vic nez jasne. mafiani tam nahore si nepreji, aby se obycejny clovek duchodu vubec dozil.

Zlatý

Já už to mám spočítané 2 roky,ale stejně je to podle mne pěkná lumpárna.Nemyslím si,že za těch pár let,se život nějak významně prodlouží,aby bylo možné si důchod užít.Vydělá na tom zase jenom stát.

Bronzový

Tak to jsem klidná,důchodu se beztak nedožiju:-))))

Stříbrný

V uplynulém týdnu jsme se navždy rozloučili se dvěma dobrými přáteli,profesionálními řidiči.Jeden 57 let-autobusák,druhý 59 let-tramvaják.Oba postihl infarkt v práci,naštěstí pro cestující již v prázdných dopravních prostředcích.
Prodloužení důchodového věku (i když mladá populace má problémy sehnat práci),možná odlehčí státní kase,protože nynější hektická doba nepřináší jistotu dožít se důchodu po šedesátce a už vůbec ne kolem sedmdesátky.

Bronzový

Závidím vám všem ten optimismus. Mně je 29 a nedělám si naděje, že (pominu-li ten drobný detail, že se ani toho věku nedožiju) bych šel do důchodu v 68, jak to má být podle té novely. Než mi bude 68, tak se to změní ještě desetkát a v té době bude mít můj ročník odchod do důchodu v 137 letech.

EDIT:
Ještě jedna věc - koho jste volili?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.