MajaIS

Lidičky, nejste ospalí?

Asi je lepší se překonat, vstát a jít spát než si dát kávičku a ponocovat, že ano?

Nejlepší odpověď
quentos

no jak myslíš, já si jdu uvařit kafe … jsem vospalej celej den, to by takhle nešlo

Další odpovědi
elektrikář

Tomu říkáš ponocování vždyť ještě nesvítá.Nechal bych se na tu kávu pozvat škoda že nám nefungeje teleportace jako v Stártreku. Nezbyde mi než jít vařit sám. Elektrikář

panenka

Já ospalá jsem ale protože mám ještě nějaké vypisování tak ještě chvíli musím vydržet a jak ty píšeš piji kávu a ponocuji.

Bunnik

Ani ne, mám ještě prázdniny, takže jsem spala až do desíti a pak se celej den tak poflakovala (kromě mytí koupelny),takže zatím unavená nejsem. Ale zejtra musím vstávat brzo a to se mi nechce :(((

iceT

Jeste ne,ale uz si pujdu lehnout,rano musim vstavat brzy,a stejne se znam-zaujmu polohu leziciho strelce a do pulhodiny jsem tuha jak prkno-jako vzdy.

Miroslavst

nejsme :D a jen tak nebudeme :D

verka

Ospalá sice nejsem, ale těším se na nějaký romantický sen…tak brou noc

vecernice

Překonávám a dávám si kávičku každý ráno.To překonávání došlo až tak daleko,že si ráno sednu na postel a sama sobě vymýšlím výmluvu.Na druhé straně-proč si lhát?!Prostě musím !!!A tedˇ bych nejraději ,ani spát nešla,prostě se mi zatím nechce.