Pokročilý

Lidičky, nejste ospalí?

Asi je lepší se překonat, vstát a jít spát než si dát kávičku a ponocovat, že ano?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

no jak myslíš, já si jdu uvařit kafe ... jsem vospalej celej den, to by takhle nešlo

Další odpovědi:

Stříbrný

Tomu říkáš ponocování vždyť ještě nesvítá.Nechal bych se na tu kávu pozvat škoda že nám nefungeje teleportace jako v Stártreku. Nezbyde mi než jít vařit sám. Elektrikář

Zlatý

Já ospalá jsem ale protože mám ještě nějaké vypisování tak ještě chvíli musím vydržet a jak ty píšeš piji kávu a ponocuji.

Bronzový

Ani ne, mám ještě prázdniny, takže jsem spala až do desíti a pak se celej den tak poflakovala (kromě mytí koupelny),takže zatím unavená nejsem. Ale zejtra musím vstávat brzo a to se mi nechce :(((

Zlatý

Jeste ne,ale uz si pujdu lehnout,rano musim vstavat brzy,a stejne se znam-zaujmu polohu leziciho strelce a do pulhodiny jsem tuha jak prkno-jako vzdy.

Zlatý

nejsme :D a jen tak nebudeme :D

Bronzový

Ospalá sice nejsem, ale těším se na nějaký romantický sen...tak brou noc

Bronzový

Překonávám a dávám si kávičku každý ráno.To překonávání došlo až tak daleko,že si ráno sednu na postel a sama sobě vymýšlím výmluvu.Na druhé straně-proč si lhát?!Prostě musím !!!A tedˇ bych nejraději ,ani spát nešla,prostě se mi zatím nechce.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.