Avatar uživatele
MajaIS

Lidičky, nejste ospalí?

Asi je lepší se překonat, vstát a jít spát než si dát kávičku a ponocovat, že ano?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? panenka, elektrikář před 4973 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

no jak myslíš, já si jdu uvařit kafe … jsem vospalej celej den, to by takhle nešlo

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elektrikář

Tomu říkáš ponocování vždyť ještě nesvítá.Nechal bych se na tu kávu pozvat škoda že nám nefungeje teleportace jako v Stártreku. Nezbyde mi než jít vařit sám. Elektrikář

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Já ospalá jsem ale protože mám ještě nějaké vypisování tak ještě chvíli musím vydržet a jak ty píšeš piji kávu a ponocuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bunnik

Ani ne, mám ještě prázdniny, takže jsem spala až do desíti a pak se celej den tak poflakovala (kromě mytí koupelny),takže zatím unavená nejsem. Ale zejtra musím vstávat brzo a to se mi nechce :(((

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Jeste ne,ale uz si pujdu lehnout,rano musim vstavat brzy,a stejne se znam-zaujmu polohu leziciho strelce a do pulhodiny jsem tuha jak prkno-jako vzdy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

nejsme :D a jen tak nebudeme :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Ospalá sice nejsem, ale těším se na nějaký romantický sen…tak brou noc

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Překonávám a dávám si kávičku každý ráno.To překonávání došlo až tak daleko,že si ráno sednu na postel a sama sobě vymýšlím výmluvu.Na druhé straně-proč si lhát?!Prostě musím !!!A tedˇ bych nejraději ,ani spát nešla,prostě se mi zatím nechce.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek