pizlicka

Lidičky, který uživatel vas tu nejvíce vytočil?

Nebo si to osobně neberete? ja se přiznam ,že zapomenu, že jsme anonymni, a jsem celkem dost emoční 🙂

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud ti to napíši, tak to dotyčný, nebo jeho přátelé okamžitě smáznou.

Další odpovědi
klumprt

Nezažil jsem zde emoční stav vytočení 🙂

zjentek

mě točí zjentek ;(
..a za tuto odpověď jsem očekával hodně palců, ale není to tak „dobré“

mokrygorky

Briketka10(ne­zapomeň mi to smazat)
viz zde
http://snag.gy/YZ­xYy.jpg

Nevíteto?

Nedá se říct přímo vytočil. Něco se mi nelíbilo, ale zase tak osobně jsem si to nebrala a jsem s tím naprosto v pohodě. 🙂

gecco

Jeden takovej tu je…
Ale on mi zakázal jeho nick zmiňovat… Blb…
;-DDD
________
Von není blb protože mi něco zakázal (mnohé takové respektuju, některé s úctou) – blb je tím, že funguje na DálkovéOvládání – a ví to – ale nehodlá si to přiznat…
No – blb…
___
Pizlicko – nevím zač a proč ´bojuješ´ – ale – stojí ti ten boj za to?

ten který je

No někdo by se našel.grrrrrr DDD

anonym

Nikdo, protože mne vytočí pouze inteligent!

anonym

Mě tu vytočilo dost lidí a já zase je,takovej je život.
V poslední době máš dost točivé nápady ty,ale to je taky život.
Kdyby tu byl klid,tak by to tu bylo fádní,občas je třeba zčeřit vody.
Mě tu často vytáčí Gecco,že tu tráví skoro veškerej svůj život a odpovídá i na dotazy žen co se týče menstruace a je někdy chytrej až na půdu,někdy Barbakan,protože si nevidí občas do huby a s Geccem si lezou do zadnice a navzájem se tu bodují jako dvojčata.

ReHu

Že jsme tu anonymní?
No......, do jisté míry.
Je to tu jako všude.
Občas někdo někoho vytočí. Tak to prostě v životě chodí. Chvíli mě to mrzí a pak to přejde, no 🙂

anonym

Za poslední dny třeba ty a na tuhle odpověď asi čekáš, aby s to znova rozalila, jak jen ty umíš. Nejdřív pár lidí osočíš, napíšeš různý urážky a pak se tváříš, že se nic nestalo, ty seš trochu divná, že? Napsalas mi, že si léčím nějaký problémy a že mám vztek, žes mě nechtěla do přátel na FB a různý další kraviny, které nejsou pravdivé…nejdřív člověku ublížíš a pak jen napíšeš, že jsi emotivní, no to jsi možná taky, ale krom toho prolhaná a hloupá, kdo ti napíše pravdu, je u tebe hned úchyl a buzerant, tak jak jsi napsala v diskuzích, ty nejsi úplně v normě, že? Ty zapomeneš, ostatní ne.

pizlicka

Samba- IGNOR. polopravda je horší než lež,nevšímej si mě,děkuji 🙂

briketka10

ad mokrygorky
Napíšu Ti, proč jsem nahlásila Tvou a mou otázku
po souhlasu admina ano, protože moje po vyřešení
postrádala smysl a Tvoje odpověď již taky, proto
vše zmizelo podívej se, že moje otázka již tam též
není není tedy důvod, abys byl na mě naštvaný :)

annas

Když jde o vlastní otázku, tak je to tvoje rozhodnutí, když ji skryješ, v tomto případě i smažeš, admin už dále neřeší:-)).

gecco

Barbakan – ani JÁ?
😉

anonym

gecco, máš štěstí za palec u http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jste-pro-odpusteni-rusakum-1968-a-nazyvat-je-dnes-2015-uz-konecne-rusy

Jinak bys mne nejen vytočil, ale i nasral! 😁

pizlicka

jéé,kužátkoooo,ty jsi zlatíčko 🙂 ALE JESTLI MĚ NAŠTVEŠ.......tak mi vemeš mé ideály o kalimerovi, A PAK TI ZAKROUTÍM KRKEM 😁

cochee

Není to náhodou kanár a né kužátko? 😁

pizlicka

ee,je to kuřátko 🙂kanár má zobák a nemá kulatou hlavu 😁

gecco

A – uděláš si ze mne aspoň rizoto??
😉

pizlicka

z kuřete??njn,ku­řecí se dělá,to je fakt.tak až mě budeš chtít naštvat,tak přijd s rýží 😁

gecco

;-DD
___
Sááákra – to abych si vybral kromě rituálu i pytlik…
;-DDD
___
OK -zobnu zrnko, seženu bejka (jednoho bych znal, ale on je to spíš starej vůl) a přivedu jej sebou…
Na tobě bude škubání, kuchání, čištění, kořenění – no – a kdoví, co ještě…
___
Ale mohu ti slíbit, že – budu-li dobrý, dám ti to znát…
😉

pizlicka

tak že se z toho po…ru? 🙂

pizlicka

znejtku,a ta pižlička,to je ti taky pěkná můůra 😁

zjentek

ale no jo ..hele máš tam chybu, ty souhlásky s háčkama máš spřeházený a teď to nezní tak „romanticky“

pizlicka

aha,a ja čtu asi zrcadlově obráceně,promin Zjentku 🙂

pizlicka

A TAK LIDIČKY,VŠECHNO DOBRÉ 🙂

briketka10

Já, abych odpověděla na otázku byl
to jistý Dr. a uživatelka ocko ta tady
myslím všem zatápěla pod kotlíkem
až odešla sama.