salsa verde

Lidi zlatí, řekne mi někdo proč

na nás z relamy na kde jakou prkotinu vystrkuje prsa nahá žena? Mně nepohoršují prsa, chápu že je to na pohled zajímavé…ale fakt to může takhle vydělávat prachy? Pak u sebe nosím zlatý důl…asi. Jak to působí na vás? Reklama na kovošrot-nahá ženská v hromadě šrotu. Reklama na plovoučku-nahá ženská se válí na podlaze, reklama na úvěr-nahá ženská v hromadě bankovek atd atd. Není to už trochu nuda?

Nejlepší odpověď
anonym

Me by vzali nahou take hned … na reklamu na celulitidu , jako odstrasujici priklad …
☹ -iv-

Další odpovědi
dědapetr

Nevšímám si reklam,spíš je nevnímám,je jich všude tolik že je ignoruji.tak že nevím ani co na nich je.

tom004

Domnívám se,že časem vymizí.Zadava­telé,přijdou na to,že platí,za nic.Stejně,si myslím,že je většina lidí,už nevnímá.

panenka

Na reklamy se nedívám a když se tam něco takového ukáže ignoruji to

mosoj

Nedá se nic dělat, celý svět se točí jenom kolem toho. Zrovna tak jako kalhotky sice nejsou tím nejdůležitějším na světě, ale mají k tomu proklatě blízko.