Avatar uživatele
tomy smyk

lidi rozsuďte nás

Jeden můj kamarád říkejme mu třeba Pavel řika ze my lidi v Evropě v Ameice apod. krom Afriky vydrži bez vody 3–4 dny a v Africe klidne i 70–80 dní bez vody já mu říkam ze človek nezáleží na tom kde žije bez vody vydrží jen 3–4 dny, ale on mi neveří. Jak ho mám přesvědčit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4075 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
nimbus4

S debilem nemá cenu se hádat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Tak ať to Pavlík dokáže na sobě. Sbal mu baťůžek a hybaj s ním do Afriky. Jsem zvědavá, jak dlouho tam vydrží nepít.
Byla jsem tam třikrát. Neboj, i Afričané dodržují „pitný režim“. Nemusí jít pokaždé o vodu, ale tekutiny potřebuje pravidelně doplňovat každý. Domorodci umí hledat i hlízy rostlin v zemi, které jim pomáhají doplnit tekutiny.
Upřímně vzato – setkala jsem se také s pošukem, který tvrdil, že už jíst nepotřebuje a že momentálně „pracuje“ na metodě přestat pít. Měl skvělou teorii, že veškeré živiny pro organizmus je schopný si „stáhnout“ z kosmických energií.
U Pavla bych začala urychleně hledat hrb, respektive dva hrby, abych rozlišila, je-li dromedár nebo drabař.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pájo

Člověk vydrží

3–4 minuty bez vzduchu
3–4 dny bez vody (tekutin s obsahem vody)
3–4 týdny bez jídla
…než zemře
Doplňuji:
…je to jednoduše zapamatovatelné, jde o obecný průměr.
Výjimky od průměru jistě budou, ale ne velké, jak už tu od kolegů zaznívá.

Upravil/a: Pájo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
radce

Vykašli se na něj, řekni mu „ty máš svoji pravdu a já mám svůj klid“…
Já se přikláním k Tvému názoru jako asi většina rozumných lidí, samozřejmě !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

bez jídla člověk vydrží docela dlouho,ale bez vody max tak týden.Pak K.O. Budou samozřejmě rozdíly ,ale jen minimální.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LuK4S3k CZ

Určitě tam bez vody vydrží trochu dýl protože jsou na to zvyklý když chodí strašné dálky do studny pro vodu ale 70–80 dní ? To možná ve snu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek