demenceee

lidi poradte – cviceni

ahojte. potrebovala bych poradit. celkem dost jsem zhubla da se rict skoro 10 kg za asik pul roku. merim 176 cm a vazim 56 kg. je to sice malo ale postava n ato vubec nevypada. sice mi jde videt panev a zebra ale porad mam proste spek a nohy jak sadlo. jenom se to trese 😁 potrebovala bych vedet jak to vsechno zpevnit. chcu si udrzet vahu, nechci hubnout, jen zpevnit bricho, nohy zadek a mit hezkou postavu. co mam delat za sport nebo za cviceni a jak casto ?? diky za odpoved

Odpovědi
darius

Hlavně si dej do pořádku jídelníček, jez 5–7× denně malé porce. Hlavní složkou musí být samozřejmě sacharidy. Zkus třeba sacharidové vlny, u mě se osvědčily. Co se týče cvičení, doporučuji běhat, ale jen tak, abys to udýchala nosem, to znamená, že máš tepovku kolem 120–130 bpm, při níž dochází ke spalování tuků. Vzhledem ale k Tvému pravopisu si troufám říct, že nejsi dospělá, takže do konce puberty se Tvé tělo ještě bude měnit, ať chceš, nebo ne.

LuGu

176cm – 56kg už vážně není na hubnutí. Ideální trošku nabrat svalové hmoty a kompletně zpevnit tělo. Vše začíná správným držením těla a správným dýcháním.
Za mě doporučuji uklidňující techniku cvičení pilates, při které se tělo pěkně zpevní.
Pro začátečníky je dobré když je někdo vede. Dá se dohledat spousta videí, ale většinou anglicky.
Tady se podívejte na bližší informace o pilates + si můžete pustit české video návody na cvičení pilates od zkušené instruktorky.
http://www.mini-kurzy.cz/cviceni-pilates-pro-zdravi-i-dusevni-pohodu/