tomy smyk

lidi pomozte jde o dovču pro mamču

Ahoj chtel bych mamče koupit pobyt nekde v lazních, nejlépe Františky mebo Marianky( aby byli blisjo plzne), musi to byt od cestovni agentury (pak bude mit 2000kč slevu) na Patek, Sobotu a nedeli + aby si mohla k pobytu dokoupit nasaze, zabali.

Nejlepší odpověď
Damiana

Za sebe ti doporučuji pro maminku Mariánky. Výhodně se dají pořídit na slevových portálech, ale pokud je cestovka podmínkou, sázela bych asi na Čedok nebo Firo – mají docela velkou nabídku hotelů.
http://www.ce­dok.cz/zajezdy/hle­dat.aspx?KodDes­tinace=CZ_LAZ­CR&TypZajezdu=TUZ­LAZ&Oblast=Ma­ri%C3%A1nsk%C3%A9+L%C3­%A1zn%C4%9B
V nabídkových balíčcich obvykle procedury jsou – třeba v Cristal palace je podmínkou dokoupení balíčku (tuším Relax) k pobytu – je v něm polepenze a masáž (a ty tam dělají skvělé) – jen mají v hotelu hodně mrňavý bazén i saunu. Skvělý bazén je v Pacifiku, v Parkhotelu Golf, a zejména v Monty a ve Skalníkovi – Hvězdě – tam je i vynikající sauna, parní kabina, tepidáruim. Mariánky jsou také místem nočního života – hodně se tam tančí (Maxim, Monty, Opera – Zvon, Falkensteiner, Olympia, Harmonie – LunaPark (tam se tančí i odpoledne). V Mariánkách je hodně příležitostí k procházkám a ochutnávání pramenů – které jsou dostupné pěšky – Rudolfův, Karolinin, Křížový, Ambrožův a nově Balbínův – ty jsou přímo v centru. Pak Alexandřin, Ferdinandův, Lesní. Antonínův nebo Prelátův nejsou úplně nejblíž – ale je k ním výborná procházka. Všude je plno kavárniček – doporučuji Wiener Café v Nových lázních. Nejlepší zmrzku v Česku dělá Ital v Dolce Italia na Hlavní třídě naproti skvělé restauraci Medité, kde zase báječně vaří sťredomořskou kuchyni a podáavají i nealko aperitivy. V Centrálních lázních a dalších lázeňských domech se hraje i jazz k poslechu. Francenzbad:-) je také nádhera, ale mám – li doporučit, jednoznačně lázně Mariiny…
Maminka se nudit rozhodně nebude.:-)