G4MBL3R

Lidi nevíte jak udělat, aby mi šel mikrofon na sluchátkách?

mam sluchatka s mikrofonem kterej nefunguje ☹ je u toho návod jak to zapnout přímo na Windowsu XP a nejde to nvm co stim mam od tech sluchátel 2 konektory – jacky (zvlášť zvuk a mikrofon)zvuk de v poho. ale mikrofon ne
Doplňuji:
zkusil sem to co mi poradil rynek a nejde to takhle to je napsaný už v návodu jak zprovoznit mikrofon

Nejlepší odpověď
rynek878

Pokud je oboje zapojené,potom by možná stačilo,ovládací panely-zvuky a zvuková zařízení-aktivovat mokrofon.
Doplňuji:
tak bych to šel reklamovat,jednou jsem to takto se sluchátky taky vyřešil a od té doby mám vebovou kameru se zabudovaným mikrofonem a místo do sluchátek si zvuk pouštím do reprobeden.