Avatar uživatele
leachim

Lidi?? nevíte jak stahovat přes torrent ? ://

cztorrent mám tam učet ale jak dám torrenty tak mi to nechce načíst .. :/ vyhledávání .. nevíte čím to je ? ://

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4112 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

vime a je to ilegalni takze nerekneme …teda stazeni torrentu nee to jsou jen informace ale posleze stazeni souboru …je ilegal…ale priklanel bych se k tomu co rikal uzivatel huxa…
Doplňuji:
co jsem asi myslel chytraku…!!!!… ale při stahování přes torrent stahovnaý soubor zároveň sdílíte, což je trestné.....kdyby jste misto napominani zauvazoval…co tim chtel basnik rici…

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Na CzT dočasně nefunguje vyhledávač pro hodnosti member a validating viz Novinky > Vyhledávač.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
huxa

neni tam vyhledávání, musíš vyhledávat pomocí googlu, stačí zadat JMÉNO TOHO, CO CHCEŠ STAHNOUT CZ TORRENT

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bedy

badisko: Nemáte pravdu. Stahování přes torrenty je naprosto legální.
Akorát nesmíte stahovat hudbu a filmy, sice stahování pro osobní potřebu se toleruje, ale při stahování přes torrent stahovnaý soubor zároveň sdílíte, což je trestné.
No a pak je trestné stahovat plné verze programy a her, které jste si nezakoupil.
Doplňuji:
Pokud někdo stahuje takový obsah, který není v rozporu se zákonem, tak ho může sdílet od nevidím do nevidím. Takovým obsahem jsou například opensource programy či řada linuxových distribucí.
Pokud budu sdílet instalačku Debianu tak zákon neporušuji a naopak, šetřím debianí servery.

Upravil/a: Bedy

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek