leachim

Lidi?? nevíte jak stahovat přes torrent ? ://

cztorrent mám tam učet ale jak dám torrenty tak mi to nechce načíst .. :/ vyhledávání .. nevíte čím to je ? ://

Nejlepší odpověď
badisko

vime a je to ilegalni takze nerekneme …teda stazeni torrentu nee to jsou jen informace ale posleze stazeni souboru …je ilegal…ale priklanel bych se k tomu co rikal uzivatel huxa…
Doplňuji:
co jsem asi myslel chytraku…!!!!… ale při stahování přes torrent stahovnaý soubor zároveň sdílíte, což je trestné.....kdyby jste misto napominani zauvazoval…co tim chtel basnik rici…

Další odpovědi
Hlada

Na CzT dočasně nefunguje vyhledávač pro hodnosti member a validating viz Novinky > Vyhledávač.

huxa

neni tam vyhledávání, musíš vyhledávat pomocí googlu, stačí zadat JMÉNO TOHO, CO CHCEŠ STAHNOUT CZ TORRENT

Bedy

badisko: Nemáte pravdu. Stahování přes torrenty je naprosto legální.
Akorát nesmíte stahovat hudbu a filmy, sice stahování pro osobní potřebu se toleruje, ale při stahování přes torrent stahovnaý soubor zároveň sdílíte, což je trestné.
No a pak je trestné stahovat plné verze programy a her, které jste si nezakoupil.
Doplňuji:
Pokud někdo stahuje takový obsah, který není v rozporu se zákonem, tak ho může sdílet od nevidím do nevidím. Takovým obsahem jsou například opensource programy či řada linuxových distribucí.
Pokud budu sdílet instalačku Debianu tak zákon neporušuji a naopak, šetřím debianí servery.