Pokročilý

Lidi?? nevíte jak stahovat přes torrent ? ://

cztorrent mám tam učet ale jak dám torrenty tak mi to nechce načíst .. :/ vyhledávání .. nevíte čím to je ? ://

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

vime a je to ilegalni takze nerekneme ...teda stazeni torrentu nee to jsou jen informace ale posleze stazeni souboru ...je ilegal...ale priklanel bych se k tomu co rikal uzivatel huxa....
Doplňuji:
co jsem asi myslel chytraku...!!!!.... ale při stahování přes torrent stahovnaý soubor zároveň sdílíte, což je trestné.....kdyby jste misto napominani zauvazoval...co tim chtel basnik rici...

Další odpovědi:

Zlatý

Na CzT dočasně nefunguje vyhledávač pro hodnosti member a validating viz Novinky > Vyhledávač.

Stříbrný

neni tam vyhledávání, musíš vyhledávat pomocí googlu, stačí zadat JMÉNO TOHO, CO CHCEŠ STAHNOUT CZ TORRENT

Zlatý

badisko: Nemáte pravdu. Stahování přes torrenty je naprosto legální.
Akorát nesmíte stahovat hudbu a filmy, sice stahování pro osobní potřebu se toleruje, ale při stahování přes torrent stahovnaý soubor zároveň sdílíte, což je trestné.
No a pak je trestné stahovat plné verze programy a her, které jste si nezakoupil.
Doplňuji:
Pokud někdo stahuje takový obsah, který není v rozporu se zákonem, tak ho může sdílet od nevidím do nevidím. Takovým obsahem jsou například opensource programy či řada linuxových distribucí.
Pokud budu sdílet instalačku Debianu tak zákon neporušuji a naopak, šetřím debianí servery.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.