Mirrdos

Poradíte, co má dělat, když mně na DVTV vyskakuje „error loading media, file could not played“?

Lidi, na DVTV, který mi vždy jelo, vykakuje, ětšinou po reklamě, ale někdy i během posunutí videa „error loading media, file could not played“ tomu sice rozumím, ale proč? D9ky moc, je to důležitý, sleduju Šonku a další rozumný lidi. :)

Odpovědi
bolak

Mě se to teď zase trhá, vždycky to fungovalo, ale teď, co šest minut se to začne sekat. Ta chyba co popisuješ ty, ta se mi stává když si to pauznu a vrátím se k tomu třeba po několika minutách. Ono to hodí eror když je to chvíli neaktivní, pokud ti to dělá normálně, zkus tohle:

  1. Vymazat v prohlížeči cookies a mezipaměť
  2. Spouštět DVTV v anonymním okně prohlížeče
  3. Spouštět DVTV v jiném prohlížeči
  4. Zkusit si nainstalovat do prohlížeče prvek AdBlock (pro blokování reklam)

Mirrdos

Nakonec jsem zkusil, nenáviděný explorer a šlo to. Takže mohu potvrdit bod 3 a s tím, že by teroreticky může pomoci bod 1. :)

bolak

Tak přinejhorším ještě můžeš zkusit si zálohovat záložky, a vytvořit si v prohlížeči nový profil, do kterého si ty záložky načteš, pak by to taky mohlo fungovat.