tomy smyk

lidi jde o priroďák.

budeme brat pohlavni soustavu a ja se toho bojim ucitel je trochu trhlej a ja se stydim poradte co mam udelat abych se nestydel?
rikam si ze je to normalni latka jako lebka, srdce ale porad se stydim.

Nejlepší odpověď
Drap

Jak vytáhne obrázky, zavři oči.

Další odpovědi
helcaify1

Toho se přestaneš stydět až se sám naučíš žít sexuálním životem. (PROSÍM!! tím tě k ničemu nenabádám!) Musíš si v sobě uvědomit, že je to jen látka a pro každého by mělo být důležité aby věděl kde co má. Jednou se ti to bude v životě hodit, tak zkus překonat svůj strach a stud. Můžeš si to třeba trénovat u zrcadla. Koukat se na sebe a zkusit si látku přeříkávat. To zvládneš :) V životě jsou horší věci.

antík

Hm si asi moc malej aby ses to učil, přesvědč učitele že jsi kojenec.. :D

BANAN93

to je právě dobrý téma – já bych chtěl bejt gynekolog, ale jen pro ženy od 18 do 50 :D