Banán salám

Lidi ..jaký cigára jsou opravdu silný ?? Chtěl bych silnější například než červený LMka .. díky ;) (pouze krabičkoví)

Nejlepší odpověď
cochee

Fakt silné cigarety jsou francouzské Gitanes. Anebo možná byly, páč jsem je sto roků neviděl.
Doplňuji:
Viz též zde: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-sehnat-cigarety-gitanes-bez-filtru-v-cr

Další odpovědi
www

Nemusíš všechny produkty ochutnat, pro tento účel stačí číst obsah nikotinu. A ten je uveden na každé krabičce 😉
Zkušenost
P.S: já kouřím právě už nejlehčí.

abendsbrot23

Davidoff Classic (hnědá krabička) – ty se mi zdají docela silné.

dědapetr

Phillip moris red, strasne silne, kdyz nejsou, tak marlboro gold nebo vycetoí.

Hawajka

Nechceš rači slabší?A pak rovnou přestat?dnešní doba je naprd a měsíčně na cigaretách se utratí velmi peněz.Však skažené plíce nemusíš mít je díky cigaretám tento svět už je dost zakouřenej.Však to je tvoje rozhodnutí.
Jestli chceš víc utrácet peníze a škodit si zdraví tak skus Davidoffkama

Lamalam

A Gauloises jsi zkoušel?

gecco

Kup si Vemblouda, už se zase dělají i bezfiltrové.