Avatar uživatele
anonym

Lidi,jak jste přežili a prožili dnešní výheň ?

V práci to šlo,v autě to už bylo horší a teď,kdy se ochladilo,pokračuji ve vnitřním chlazením -pivem!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, tom004, Drap, Deli, anonym, Hohny před 4265 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Doma s manželkou v příjemných 22°C. Před chvílí jsem si nalil čtvrtku dobrého vína a je to fajn. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
terry

Prožila se říct nedá.
Ale přežila jsem. To je důležité..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ella

když jsem ve čtyři ráno vyrážela do práce už bylo docela teplo… odpoledne jsem jela autem domů a měla otevřená všechna okna, aby to profukovalo… na dálnici to fičelo :D :D a jinak doma je to celkem v pohodě, trávím večer v obýváku a je tady příjemně… v kuchyni už je vedro k padnutí, ale tady je kupodivu chladivo :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hohny

Já jsem snad lépe skončit nemohl, od 11 hodin nástup ven na slunce, před sebou rozehřátý friťáky, za sebou velký gril a do 7 hodiny večerní smažení a grilování pro nenažraný návštěvníky koupaliště.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Den jsem prožila nádherně. Byla jsem ve městě na nákupek a dala si točenou limonádu a skoro všude byl stín. Jinak jsem byla doma ve chládku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Celý den, jsem byl doma a zavřená okna – pokoj mám na severní straně domu – zateplené polystyrenem, takže teplo neproniká -jen okny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Pohoda, většinu dne jsem prožil opravami a uklidem ve sklepě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

v práci – tam bylo příjemně, chladněji než venku a s inteligentními studenty to uběhlo ;{)> pro pivo jsem si taky skočil, takže vnitřní chlazení proběhlo večer ;{))>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

No vzhledem, že jsem byla po noční, tak jsem den prožila v posteli při spánku. Ale těžko jsem snášela noc, ve 2 h ráno bylo 26 st a v baráku se nedalo dejchat. Odpoledne a večer přežívám doma u otevřených oken a ventilátoru a nesáhla jsem na práci, jsem úplně vyšťavená. Bohužel pivečko ani vínko doma nemám a vidím, že to je velká chyba:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Po ránu na zahradě, ale od 10:30 do 15:30 jsme s malou zalezli domů, zatemněná okna držela uvnitř příjemný chládek. Po půl čtvrté jsme šly k bazénu na zahradu a večer nás manžel vyvezl vykoupat se na Hracholusky. Paráda 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

Pracovně-bourám střechu kravína.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lyn

V práci, ale v chládku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Celý den pohoda, ale teprve teď, večer doma, to je vedro. Navíc se soused rozhodl nás evidentně „vykouřit“, takže nemůžeme mít kvůli tomu smradu, co od něj jde, ani otevřený balkón dokořán >:( Tak si alespoň vlezeme do vířivky, šáňo už máme vychlazené… 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Co bych dělal doma v tak krásném počasí. Včera Lipenská přehrada a výstup na Plešné jezero. Dnes návrat domů 200 km.

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/543010/ples­ne.jpg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jakou výheň?
Vždyť bylo pouhých +38°C a teplíčko to je moje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek