citruskus

Lidé se s určitým chováním narodí nebo se jeho chování vyvyjí časem?

Jen tak mě zajímá jestli mé chování je ve mě už odnarození nebo jestli si ho vyvyjím postupem života

Nejlepší odpověď
Anduliska

Chování se podle mě vyvýjí postupem života, protože získáváš nové zkušenosti, podle kterých následně můžeš změnit své chování.

Další odpovědi
Putin

Všechno je to dáno výchovou 😉 Například velká většina sériových vrahů měla hrozné dětství 🙂

anonym

„Žádný učenec z nebe nespadl“.
Doplňuji:
Každá nová generace má právo svůj gen rozvíjet…

led

Na chovanie vplýva rodina a spoločnosť.

Pepa25

Člověka formuje vrozené dispozice i výchova. Zároveň se jako vše živé vyvíjí a mění … Takže nelze jednoduše odpovědět.